Serwis okien
montaż, regulacja, naprawa, konserwacja
Serwis drzwi
montaż, naprawa, regulacja drzwi i samozamykaczy
Serwis rolet
wymiana pasków i linek, zwijaczy

Zatrzask balkonowy

Zatrzaski balkonowe
Wielu z nas boryka się z problemem przeciągów w domu. Dotyczy to zarówno rekreacyjnego korzystania z przestrzeni tarasu jak i zwykłego wykorzystywania balkonu przez np palaczy (drzwi tarasowe). Standartowo w okuciach PCV nie ma możliwości zamknięcia od zewnątrz balkonu i tu z pewnością przyda się zamontowanie zatrzasku balkonowego. Ten mały mechanizm instaluje się w parę chwil. Żeby uniknąć uszkodzenia wkładu szybowego lub profilu PCV, dobrze jest wezwać montera lub serwisanta okien.
Zatrzask balkonowy umożliwia nam zatrzaśnięcie drzwi od zewnątrz, które pod lekkim naciskiem można otworzyć. Uchroni on nasze mieszkania przed skutkami przeciągu, latem przed napływem gorącego powietrza do środka, a zimą przed utratą ciepła na zewnątrz.
Nasze drzwi balkonowe również pozostaną w nienagannym stanie - bez uderzania o ramę i ścianę podczas przeciągu.

Popularne zatrzaski balkonowe

Jeśli wychodzisz na balkon i chciałbyś swobodnie móc drzwi balkonowe zamykać za sobą, zatrzask balkonowy jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.
Popularne zatrzaski balkonowe

Zamontuj zatrzask balkonowy

Lubisz wychodzic na balkon na małego dymka? To rozwiązanie jest w takim razie idealne dla Ciebie, pozwoli uszczelnić idealnie drzwi balkonowe i oddzielić mieszkanie od ulubionego dymka.
Zamontuj zatrzask balkonowy

kontakt


SERWISOKIENROLETDRZWI